- FRACTAL DESIGN

Цена
€175 55 / 343 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.fractal-design.com/
Part number / Product code
FD-CA-DEF-R5-BK
Model
DEFINE R5
Form factor
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Slots for devices
2 - 5.25" bays (removable)
8 - 3.5" HDD positions (can also accommodate 2.5" units)
2 - 2.5" dedicated SSD unit positions
I/O
2 USB 3.0 + 2 USB 2.0, Audio in/out
Cooling
Cooling system:Front: 2 – 120/140 mm fans (included is 1 Fractal Design Dynamic GP14 fan, 1000 RPM speed)
Rear: 1 – 120/140 mm fan (included is 1 Fractal Design Dynamic GP14 fan, 1000 RPM speed)
Top: 3 - 120/140 mm fan (not included)
Bottom: 2 – 120/140 mm fan (not included)
Side: 1 – 120/140 mm fan (not included)
Fan controller: 3 step fan controller for up to 3 fans
Dust filters: Bottom and front intakes
Water cooling compatibility:Front – 360, 280, 240, 140 and 120 mm radiators of all thicknesses (requires removal of drive bays)
Top – 420, 360, 280, 240, 140 and 120 mm radiators. (A thickness limitation of 55mm for both radiator + fan applies on 420, 280 and 140 mm radiators) (420 and 360 mm radiators require removal of the ODD bay)
Bottom – 120 or 240 mm radiator (Use of radiators in the bottom position limits the PSU length to 165 mm)
Rear – 120 or 140 mm radiator
Expansion slots
7
Materials
-
Color
Black
Other
CPU coolers up to 180mm in height
ATX PSUs up to 190/170 mm with a bottom 120/140mm fan installed
Graphics cards up to 310 mm
Dimensions
232 x 451 x 521mm
Weight
11.20 kg
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| I/O | 2 USB 3.0 + 2 USB 2.0, Audio in/out |
| Expansion Slots | 7 |
| Dimensions | 232 x 451 x 521mm |
| Warranty | 24 Months |
| Model | DEFINE R5 |
| Color | Black |
| Weight | 11.20 kg |
| Cooling | Dust filters: Bottom and front intakes |
| Cooling | Cooling system:Front: 2 – 120/140 mm fans (included is 1 Fractal Design Dynamic GP14 fan, 1000 RPM speed) |
| Cooling | Rear: 1 – 120/140 mm fan (included is 1 Fractal Design Dynamic GP14 fan, 1000 RPM speed) |
| Cooling | Top: 3 - 120/140 mm fan (not included) |
| Cooling | Bottom: 2 – 120/140 mm fan (not included) |
| Cooling | Side: 1 – 120/140 mm fan (not included) |
| Cooling | Fan controller: 3 step fan controller for up to 3 fans |
| Cooling | Water cooling compatibility:Front – 360, 280, 240, 140 and 120 mm radiators of all thicknesses (requires removal of drive bays) |
| Cooling | Top – 420, 360, 280, 240, 140 and 120 mm radiators. (A thickness limitation of 55mm for both radiator + fan applies on 420, 280 and 140 mm radiators) (420 and 360 mm radiators require removal of the ODD bay) |
| Cooling | Bottom – 120 or 240 mm radiator (Use of radiators in the bottom position limits the PSU length to 165 mm) |
| Cooling | Rear – 120 or 140 mm radiator |
| Slots for devices | 2 - 5.25" bays (removable) |
| Slots for devices | 8 - 3.5" HDD positions (can also accommodate 2.5" units) |
| Slots for devices | 2 - 2.5" dedicated SSD unit positions |
| Other | CPU coolers up to 180mm in height |
| Other | ATX PSUs up to 190/170 mm with a bottom 120/140mm fan installed |
| Other | Graphics cards up to 310 mm |
| Mnfr Part # | FD-CA-DEF-R5-BK |
| Тегло | 11.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 440 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 180 |
| Включени вентилатори (count) | 2 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 8 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 8 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 13.2 |
| Тегло | 11.20кг |
Fractal Design Define R5 Black – Тиха Mid Tower кутия
Кутията Fractal Design Define R5 съчетава изключително шумопотискане с гъвкаво вътрешно разположение. Проектирана за безшумна работа, тя разполага с плътни звукоизолиращи материали и модулен интериор, който поддържа дънни платки до E-ATX, дълги графични карти и множество охлаждащи конфигурации.
Ключови Предимства
- Изключително тиха работа — Индустриална звукоизолираща пяна отпред, отгоре и отстрани намалява шума, без да компрометира въздушния поток.
- Гъвкав интериор — Премахваемите клетки за дискове позволяват конфигуриране за максимален въздушен поток или съхранение, като поддържат графични карти до 440 мм.
- Отлична охлаждаща поддръжка — Поддържа до 7 вентилатора и радиатори до 360 мм отпред, 240 мм отгоре и 140 мм отзад.
- Безинструментален монтаж — Монтирането на дискове и слотовете за разширение са без инструменти за бърз и лесен монтаж.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 440 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 180 |
| Включени вентилатори (брой) | 2 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 8 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 8 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 13.2 |
Какво има в кутията
- Fractal Design Define R5 Black кутия
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














